تبلیغات
مشاوران هیروو - دلبستگی مادران از دوران جنینی

دلبستگی مادران از دوران جنینی

تاریخ:چهارشنبه 29 آذر 1396-02:22 ب.ظ

دلبستگی مطلوب به پدر و مادر :

آیا دلبستگی به پدر و مادر درست است ؟

رابطه نزدیک با پدر و مادر مفید است یا خیر ؟

رابطه نزدیک با پدر یا مادر را دلبستگی می نامند که از نظرروانشناسان بین دو نفر رخ می دهد . گاهی برخی از افراد عقده حقارت دارند که اینعقده حقارت نشات گرفته از زمانی است که فرد از طرف دیگران مورد تمسخر قرار می گیردو احساس بی ارزشی می کند .

رابطه نزدیک با پدر و مادر :

مادران در این بین نقش بسزایی دارند معمولا دخترانی که بهمادران خود وابستگی دارند بسیار خلاق ، مستقل و به دیگران احترام می گذارند ومعمولا تمام نیازهای جسمی و روحی خود را به راحتی بیان می کنند و از تمام زندگیخود لذت می برند . همچنین نقش پدر در زندگی یک دختر نیز تاثیر زیادی دارد وزمانی که دختر پدر خود را مهربان احساس کند راحت تر دلبستگی اش نسبت به مادر کم میشود و در اینصورت تفاوت رابطه ها را می آموزد .

معمولا پدران پرجنب و جوش و هیجانی تر از مادران با فرزندانخود بازی می کنند و اغلب پدران در بازی با فرزندان خود بسیار پرتحرک وهیجانی هستند که این احساس لذت و شادمانی را در فرزندان شکل می دهد و همچنینفرزندان با مشاهده این موارد به طور کامل به تفاوت پدر و مادر خود پی می برد و میآموزد که افراد با یکدیگر متفاوت هستند .

همچنین فرزندانی که از بدو تولد دارای پدر و مادر بوده اندسریع تر تفاوت روابط را می آموزند چراکه رفتار پدر و مادر ها و روابط آنها با همکاملا متفاوت است و این به تشخیص فرزند و سازگاری او با محیط بسیار تاثیر دارد .

همچنین با توجه به اطلاعات بدست آمده بسیاری از دخترانی که مستقل شدن را از پدران خود آموخته اند معمولا در آینده دختر موفق تر ازسایرین هستند .
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()