تبلیغات
مشاوران هیروو - مشاوره تلفنی کودک

مشاوره تلفنی کودک

تاریخ:دوشنبه 15 آبان 1396-07:37 ب.ظ

مشاوره کودک تلفنی

کودکان در طی زمان رشدشان دچار مشکلات ناخواسته ای می شوند؛ از اینرو والدین بایستی در صدد حل این مشکلات برآیند. یکی از آسان ترین راه کارهای برطرفکردن این مشکل بهره مندی از مشاوره کودک است؛ از آنجایی که والدینتجربه کمی در خصوص روانشناسی کودک دارند، مشاوره تلفنی با روانشناس کودک میتواند راه آسان دسترسی به مشاوران و روانشناسان متخصص کودک را برای دستیابی بهاطلاعات لازمشان فراهم کند. از این رو، مشاوره تلفنی با روانشناس کودک میتواند کمک شایانی در تشخیص ریشه مشکلات روانی کودکان و در نتیجه حل معضلات آیندهکودکان را حاصل کند. 

مشاوره تلفنی روانشناسی کودک در حالتیخاص، برای والدینی اهمیت دارد که نگران آینده کودک خود هستند و ضمنا هیچ اطلاعاتاولیه در زمینه روانشناسی کودکشان و عکس العمل های مختلف فرزندشان ندارند؛ اینوالدین در زمان احساس نیاز به مشاوره کودک تلفنی، می توانند از گنجینه پراز تجربه مشاوران فعال در زمینه مشاوره تلفنی کودکان رایگان استفاده کنند وراه کار مشکلات خود را پیدا کنند.

مشاوره کودک تلفنی در چه موضوعاتی انجام می شود؟

در یک مشاوره کودک تلفنی موضوعات مختلفی قابل بیان است، کهبعضا منشاء بروز آن، از دیدگاه والدین بی اهمیت به نظر برسد، و این در حالی است کهمشاوره تلفنی روانشناسی کودک می تواند این منشاء بروز مشکلات را استخراج وآن ها را به والدین ارایه کند؛ برخی از این مشکلات کودکان، که در مشاوره تلفنیکودکان رایگان قابل تشخیص هستند، شامل موارد زیر است:

مشاورهکودکان بیش فعال

در یک مشاوره کودک تلفنی، مشکل بیش فعالی کودکان قابل تشخیصاست؛ کودکان بیش فعالی دارای علائمی چون بی دقتی، بی قراری، کم توجهی و سایر نشانههای مشابه که این علائم می تواند با تشکیل چند جلسه مشاوره کودکان بیش فعال تشخیص داده شود. بیماری بیش فعالیاگر تا سن خاصی تشخیص و درمان نشود، در بزرگسالی، فرد را به سوی افعال و واکنش هایخطرناک هدایت کند.  

 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()