بهداشت و مراقبت از سلامت حیوانات خانگی

تاریخ:یکشنبه 15 اردیبهشت 1398-08:24 ب.ظ

بهداشت و مراقبت از سلامت حیوانات خانگی

مراقبت از حیوانات خانگی بسیار شایع است و از آن جایی که افراد زیادی به نگهداری از حیوانات علاقه مند هستند از این رو لازم است روش های مراقبت از حیوانات را دانسته تا به بهترین نحو بتوانید از این موجودات دوست داشتنی مراقبت نمایید.

نکات مهم در نگهداری از حیوانات

·        مهم ترین موضوع مربوط به واکسینانسیون حیوانات است. حیوانات خانگی را حتما در آغاز زندگی واکسینه کنید تا از ابتلا به بیماری های خطرناک جلوگیری نمایید. این واکسن ها موجب می شود تا حیوانات شما در برابر هر ویروسی ایمن شود.

·        نکته ی مهم دیگر مراجعه ی مرتب به یک متخصص دامپزشکی است. سعی کنید آن ها را به طور مرتب به پیش پزشک ببرید تا با خیال راحت از سلامت آن ها اطمینان حاصل نمایید. به ویژه در سال های ابتدایی زندگی این موضوع را جدی بگیرید.

·        مکان دستشویی آن ها را مشخص نموده و تربیت صحیح آن ها را در این مورد رعایت کنید تا از همان ابتدا یاد بگیرد.

·        تغذیه و بهداشت مرتب داشته باشند. تغذیه ی آن ها باید به طور کامل و مرتب بوده و از مکمل های غذایی مناسب در جهت تغذیه ی آن ها استفاده کنید.

·        نظافت و استحمام آن ها می بایست مرتب باشد. همچنین مو و ناخن حیوانات خود را مرتب کوتاه نمایید. این موضوع سبب می شود تا علاوه بر حفظ سلامتی آن ها خودتان نیز راحت بوده و آرامش آن ها را تکمیل نمایید.

محصولات فوراور برای حیوانات خانگی

شرکت فوراور ایران علاوه بر تولید محصولات بهداشتی و شوینده های فوراور برای انسان دارای مکمل و شوینده های مخصوص برای حیوانات نیز هست. همچنین می توانید از اسپری مخصوص حیوانات در جهت بهبود زخم و سوزش بدن حیواناتو حفظ بهداشت آن ها استفاده نمایید.

محصولات فوراور شامل مکمل های فوراور به همراه محصولات بهداشتی نظیر مام فوراور برای انسان ها بوده که کاملا گیاهی می باشند. از طرفی می توانید از قرص فوراور برای لاغری استفاده نمایید.و یا از دیگر کپسول های گیاهی فوراور برای بهبود سایر مشکلات خود استفاده کنید. 
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic